pojazdy
Ładowarka teleskopowa Truxx2
- Rodzaj: Ładowarki
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
04518
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
36.48 zł / szt
44.87 zł gross
Ładowarka teleskopowa Truxx2
Ładowarka Truxx 2 z wysokiej jakości plastiku i bardzo solidnej konstrukcji. Posiada uchylną kabinę z ruchomą figurką. Gumowane koła zapewniają cichą jazdę.
| Weight | 615 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 x 370 x 205 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lena |
|---|---|
| Rodzaj | Ładowarki |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 04518 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria pojazdów | brak |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 16 x 15 x 35 cm |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Długość | 34 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny, Pomarańczowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |