ładowarki
Ładowarka sieciowa 33W
- Moc: 33
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
20.00 zł / szt
24.60 zł gross
| Weight | 65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 45 x 95 cm |
Technical Specifications
| Brand | OUKITEL |
|---|---|
| Moc | 33 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Pozostałe parametry | Napięcie wejściowe: 100-240V ~ 50/60Hz 0.8A |
| Napięcie wyjściowe | 5 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |