ładowarki
Ładowarka sieciowa 120W HyperCharge Combo Type-A
- Moc: 120
- Rodzaj: Sieciowa
- Pasuje do:
Uniwersalna
- Full specification
Status: Out of stock
82.73 zł / szt
101.76 zł gross
| Weight | 260 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 96 x 125 cm |
Technical Specifications
| Brand | XIAOMI |
|---|---|
| Moc | 120 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Pasuje do | Uniwersalna |
| Złącza | 1 x USB |
| Wymiary | 56,1 x 77,2 x 28,8 mm |
| Waga | 170 |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB-A do USB-C |
| Napięcie wyjściowe | 20 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |