ładowarki samochodowe
Ładowarka samochodowa Quick Charge 3.0A, biała, SA-05/W
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Pasuje do:
Ładowarka uniwersalna
- Rodzaj: Samochodowa
- Full specification
Status: Out of stock
13.07 zł / szt
16.08 zł gross
Ładowarka samochodowa Quick Charge Savio SA-05/W 3.0A, 1xUSB
Ładowarka Savio wyposażona jest w chip Qualcomm Quick Charge 3.0 (kompatybilny z wersjami 2.0 oraz 1.0), dzięki czemu obsługiwane urządzenia mogą być ładowane nawet 4-krotnie szybciej. Jeżeli urządzenie nie wspiera technologii Quick Charge ładowarka dostosuje maksymalną bezpieczną szybkość ładowania. Aby w pełni wykorzystać możliwości ładowarki konieczne jest użycie kabla USB obsługującego Quick Charge 3.0.
Ładowarka dedykowana zarówno standardowym gniazdom samochodowym (12V) jak i gniazdom samochodów ciężarowych (24V)
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 78 x 140 cm |
Technical Specifications
| Brand | Savio |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Pasuje do | Ładowarka uniwersalna |
| Rodzaj | Samochodowa |
| Wymiary | 50 x 24,5 x 19,6 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Napięcie wyjściowe | 12 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |