Ładowarka mobilna Togo 7
- Moc: 7
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Wilgotność pracy: 5% - 95% wilgotność względna, bez skraplania
- Temperatura pracy: -30°C +50°C
- Full specification
Kompaktowa i wytrzymała ładowarka mobilna na każdą podróż.
Defenzo ToGo ACto niezawodna ładowarka mobilna AC przeznaczona do ładowania samochodów elektrycznych z możliwością ustawiania mocy maksymalnej.
Została wyposażona w najpopularniejszą wtyczkę Type 2, przez co pasuje do większości pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Posiada ekran, dzięki któremu możemy monitorować informacje na temat mocy, czasu ładowania, a także zużytej energii. Trwała obudowa, wytrzymuje nacisk nawet do 2 ton, a stopień ochrony IP65 gwarantuje pyłoszczelność oraz odporność na zachlapania i deszcz.
Obsługa ładowarki jest bardzo prosta, wystarczy podłączyć ją do zasilania, a następnie włożyć wtyczkę do gniazda samochodu. Ładowanie rozpocznie się automatycznie. Urządzenie posiada także regulację maksymalnej mocy ładowanie z jaką może się ładować auto, dzięki czemu możemy zabezpieczyć energię dla pozostałych odbiorników.
Inteligentny system zabezpieczeń z wyłącznikiem różnicowoprądowym (AC11) gwarantuje bezpieczeństwo z zakresu ochrony przed:
- Przepięciami
- Przegrzaniem
- Przeciążeniem
- Upływem prądu wstecznego DC
- Brakiem uziemienia
Dane techniczne
- Model: Defenzo ToGo AC7
- Napięcie pracy: 1 faza; 200-240V
- Moc znamionowa: 7 kW
- Częstotliwość napięcia: 50/60Hz
- Klasa ochronności: IP65
- Żywotność mechaniczna: 10 000 razy
- Odporność mechaniczna: Upadek z wysokości 1 metra oraz nacisk pojazdu o masie 2 tony.
- Rezystancja izolacji > 100M ohm (DC 500V)
- Temperatura pracy: 190V dla 1 fazy; 330V dla 3 faz
- Wartość zabezpieczenia przedprzegrzaniem: -30C +50C
- Wilgotność pracy: 5% 95% wilgotność względna, bez skraplania
- Temperatura pracy: -30C +50C
- Parametry wyświetlacza: Napięcie ładowania, prąd ładowania, czas ładowania, moc ładowania, ilość naładowanej energii, kody błędu.
- Rozmiar skrzynki sterującej: L 220 W 100 H 60 mm
| Weight | 2696 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 360 x 330 cm |
Technical Specifications
| Brand | Defenzo |
|---|---|
| Moc | 7 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Wymiary | 220 x 100 x 60 mm |
| Pozostałe parametry | Częstotliwość napięcia: 50/60Hz |
| Napięcie wyjściowe | 230 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 32 |
| Długość przewodu | 5 |
| Oznaczenia | |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |