ładowarki
Ładowarka MAXO USB-C 45W biala
- Moc: 45
- Rodzaj: Sieciowa
- Pasuje do:
Naładujesz każde urządzenie ze złączem USB C: smartfona, laptopa lub tablet.
- Full specification
Status: Out of stock
55.07 zł / szt
67.74 zł gross
Ładowarka Maxo USB-C o mocy 45 W
Dzięki tej wydajnej, kompaktowej ładowarce USB-C o mocy 45 W błyskawicznie naładujesz każde urządzenie ze złączem USB C, smartfona, laptopa lub tablet. Ciesz się pracą na biurku, sofie lub łóżku dzięki wyjątkowo długiemu 2-metrowemu kablowi USB-C, zapewniającemu swobodę i elastyczność podłączania w dowolnym miejscu.
- Zabezpieczenia przegrzanie, przeciążenie, nadmierny prąd
- Technologia ładowania USB-C PD 3.0 oraz PPS
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Moc | 45 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Pasuje do | Naładujesz każde urządzenie ze złączem USB C: smartfona, laptopa lub tablet. |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Wymiary | Głębokość 83 x Szerokość 27 x Wysokość 48 [mm] |
| Waga | 70 |
| Akcesoria w zestawie | Kabęl USB C do USB C o długości 2 m |
| Napięcie wyjściowe | 20 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 |
| Długość przewodu | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 168 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 130 x 150 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |