ładowarki
Ładowarka bezprzewodowa Viro 3w1
- Moc: 15
- Pasuje do:
- Apple iPhone 12
- Apple iPhone 12 mini
- Apple iPhone 12 Pro
- Apple iPhone 12 Pro Max
- Apple iPhone 13
- Apple iPhone 13 Mini
- Apple iPhone 13 Pro
- Apple iPhone 13 Pro Max
- Apple
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Full specification
Status: Out of stock
126.91 zł / szt
156.10 zł gross
Ładowarka bezprzewodowa Viro 3w1
Podstawka do bezprzewodowego ładowania magnetycznego 3 w 1 przeznaczona dourządzeń iPhone, Apple Watch i AirPods
- Wygodna podstawka umożliwiająca jednoczesne ładowanie telefonu iPhone 12 lub nowszego, zegarka Apple
- Watch i słuchawek AirPods
- Wystarczy umieścić urządzenia na podstawce, aby naładować je przy użyciu bezprzewodowej technologii magnetycznej bez stosowania szeregu kabli
- Kompatybilność z dostępnym w systemie iOS 17 trybem czuwania (tzw. trybem stolika nocnego): podczas ładowania telefonu na jego ekranie
- jest wyświetlany zegar, data i informacje o pogodzie
- Wbudowane przyciemniane podświetlenie LED pozwala uzyskać subtelną nocną atmosferę
- Dzięki składanej konstrukcji podstawę można łatwo zabrać ze sobą w podróż lub delegację
- W zestawie kabel USB C do C do wygodnego ładowania w każdej potrzebie*
*Wymagana jest ładowarka sieciowa USB-C o mocy minimum 20 W
| Weight | 326 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 130 x 145 cm |
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Moc | 15 |
| Pasuje do |
|
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Wymiary | 52 x 71 x 139 mm |
| Waga | 233 |
| Rodzaj | Magnetyczna |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |