tel. bezprzewodowe
KX-TG2512 Dect/Titan/Duo
- Podświetlana klawiatura: Nie
- Automatyczna sekretarka: Nie
- Wyświetlacz: Podświetlany
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 12 in stock
220.69 zł / szt
271.45 zł gross
Telefon KX-TG 2512 Panasonic
- Funkcja identyfikacji abonenta wywołującego z zapamiętywaniem 50 nazw i numerów
- Podświetlany, punktowy wyświetlacz LCD 1,4"
- Tryb głośnomówiący w słuchawce
- Funkcja "Clear Sound"
- Tryb ECO włączany za pomocą jednego przycisku
- Łatwa obsługa (przycisk nawigacyjny)
- Jednoprzyciskowe wybieranie do 9 numerów
- Możliwość zamocowania na ścianie
- Funkcja alarmu
- Książka telefoniczna na 50 wpisów
| Weight | 768 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 x 140 x 140 cm |
Technical Specifications
| Brand | Panasonic |
|---|---|
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Automatyczna sekretarka | Nie |
| Wyświetlacz | Podświetlany |
| Identyfikacja numerów CLIP | Tekstowa |
| Wybieranie połączeń | Tonowe |
| Książka telefoniczna | 50 |
| Połączenia przychodzące | 50 |
| Ponowne wybieranie | 10 |
| Komunikacja bezprzewodowa | DECT |
| Tryb głośnomówiący | Tak |
| Łączenie wielu słuchawek | Tak |
| Funkcja Flash | Nie |
| Regulacja czasu Flash | Brak |
| Szybkie wybieranie | 9 |
| Wymiary | - Baza 98 x 121 x 54 mm |
| Waga | 130 |
| Pozostałe parametry | - Wyświetlacz LCD , 3 linie |
| Akcesoria w zestawie | - Akumulatory |
| Funkcje specjalne | - Wyłączenie mikrofonu |
| Czas rozmów (maks.) | 18 |
| Czas czuwania (maks.) | 170 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |