lampy ogrodowe
Kurtyna LED 3x3m MCE413
- Materiał obudowy: Plastik
- Czujnik ruchu: Nie
- Wymiary:
Długość: 3x3m
- Full specification
Status: Out of stock
44.68 zł / szt
54.96 zł gross
Kurtyna świetlna MCE413 to niezwykle efektowna dekoracja nie tylko na święta Bożego Narodzenia. Świetnie sprawdzi się również jako ozdoba na urodziny, wesela i różnego rodzaju imprezy. Dzięki zaczepom, lampki można w łatwy sposób zamocować do okna lub ściany.
Dołączony do zestawu pilot zdalnego sterowania umożliwia zdalne włączanie i wyłączenia lampek, wybór jednego z ośmiu trybów świecenia oraz zmianę jasności świecenia. Dzięki funkcji timera możliwe jest również ustawienie czasu, po jakim lampki automatycznie się wyłączą. Kurtyna świetlna MCE413 zasilana jest przez złącze USB. Wystarczy podłączyć wtyczkę do portu USB laptopa, komputera PC, ładowarki lub powerbanku.
| Weight | 127 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 155 x 235 cm |
Technical Specifications
| Brand | Maclean |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Wymiary | Długość: 3x3m |
| Zasilanie | Zasilanie USB 5V DC 1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Temperatura barwowa | 3200 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj diod | LED |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |