zabawa w dom
Kuchnia z piekarnikiem
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
011191
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
39.00 zł / szt
47.97 zł gross
Kuchnia z piekarnikiem
Poznaj kuchenkę z piekarnikiem, która imituje prawdziwe urządzenia AGD - świeci i wydaje realistyczne dźwięki. Po naciśnięciu przycisku ON i wybraniu jednego z trzech trybów rozpoczyna się świetna zabawa. Piekarnik się podświetla, a kuchnia zaczyna emitować autentyczne odgłosy. Na górze znajdują się dwa palniki i dwa pokrętła, które przy przekręcaniu wydają charakterystyczne kliknięcia.
Zestaw zawiera wiele akcesoriów, które pozwolą dzieciom przygotowywać pyszne dania w swojej własnej kuchni.
Do zabawki należy użyć baterie: 3xAA 1,5V (baterie nie są załączone).
Technical Specifications
| Brand | Madej |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 011191 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Kuchnie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29 x 19 x 15 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 855 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 205 x 255 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |