zabawa w dom
Kuchnia miniTefal Studio Bubble XL
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
7600311053
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
326.75 zł / szt
401.90 zł gross
Kuchnia miniTefal Studio Bubble XL
Elektroniczna kuchnia z magicznym garnkiem (wlej wodę, naciśnij przycisk i zobacz, jak pojawiają się prawdziwe bąbelki!) Zestaw ma wiele miejsca do zabawy - blat, zlewozmywak, ekspres do kawy z kapsułkami, saturator, lodówkę, piekarnik, półeczki. W zestawie 34 akcesoria, w tym patelnia do przerzucania naleśników, kubeczki, talerzyki, sztućce.
| Weight | 7200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 740 x 260 x 600 cm |
Technical Specifications
| Brand | Smoby |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 7600311053 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Kuchnie |
| Wymiary | 85 x 61,5 x 99 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 65,9 x 25,9 x 74,7 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |