edukacyjne
Kreatywne biurko Psi Patrol
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
304-103331
- Obszar: Edukacyjne
- Full specification
Status: Out of stock
139.00 zł / szt
170.97 zł gross
Kreatywne biurko Psi Patrol
Wyjątkowe biurko z Psiego Patrolu, zawierające edukacyjne gry i zabawy. Produkt dedykowany jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. W środku dzieci mogą znaleźć kreatywne gry, pisaki, ilustracje do kolorowania i mnóstwo zabawy!
Technical Specifications
| Brand | Lisciani |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 304-103331 |
| Obszar | Edukacyjne |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Psi patrol |
| Rodzaj | Stoliki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 58,8 x 38,8 x 12,7 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Karton |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 1600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 x 590 x 390 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |