Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
374.00 zł / szt
460.02 zł gross
Zestaw do koszykówki rośnie razem z dzieckiem!
Regulowana wysokość pozwala na ustawienie obręczy na 5 różnych wysokościach od 150 cm do 210 cm. Zabawka posiada kółeczka, co daje możliwość jej łatwego przemieszczania. Produkt składany do niewielkich rozmiarów.
| Weight | 28050 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1245 x 290 x 610 cm |
Technical Specifications
| Brand | Little Tikes |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 433910060 |
| Obszar | Sport |
| Rodzaj | Zestawy do koszykówki |
| Wymiary | 80 x 55 x 265 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 124 x 28 x 60 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wzór |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |