pojazdy
Koparka 63 cm pudełko
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
02141
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
75.36 zł / szt
92.69 zł gross
Koparka 63 cm
Koparka wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o bardzo solidnej konstrukcji.
Pojazd w pełni funkcjonalny mechanicznie.
Produkt w kartonie.
| Weight | 2900 kg |
|---|---|
| Dimensions | 350 x 290 x 710 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 02141 |
| Rodzaj | Koparki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 70 x 28 x 40 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Długość | 63 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |