konwertery TV SAT
Konwerter satelitarny UNIX QUAD LNB
- Wymagania środowiskowe:
- Wilgotność powietrza: 10 - 90 %
- Temperatura otoczenia: -30 - 70 °C
- Pobór prądu: 180
- Zysk anteny: 55
- Full specification
Status: Out of stock
41.01 zł / szt
50.44 zł gross
Konwerter satelitarny 76-4804-00 - UNIX Quad LNB
Wysokiej jakości konwerter satelitarny przeznaczony do użytku z anteną satelitarną wyposażoną w uniwersalny uchwyt konwertera 40mm. Konwerter współpracuje ze wszystkimi odbiornikami DVB-S/DVB-S2. Służy do odbioru programów satelitarnych nadawanych w paśmie Ku.
Zalecany również do odbioru programów w jakości UHD/4K
Wyposażony w cztery wyjścia F do podłączenia do czterech dekoderów/telewizorów lub dwóch urządzeń z tunerem TWIN.
Najważniejsze funkcje:
- Najwyższej klasy wydajność odbioru sygnałów HD i UHD
- Prosty i szybki montaż
- Bardzo niski współczynnik szumów
- Idealny dla instalacji z dwoma dekoderami TWIN
- Do 4 użytkowników
- Niski pobór prądu
| Weight | 175 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 95 x 125 cm |
Technical Specifications
| Brand | TechniSat |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pobór prądu | 180 |
| Zysk anteny | 55 |
| Rodzaj | Quad |
| Złącza | F |
| Częstotliwość wyjściowa | 1100~2150 MHz |
| Współczynnik szumów | 0.1 |
| Częstotliwość wejściowa | 11,7~12,75 GHz |
| Uchwyt | 40 |
| Pozostałe parametry | LNB kontrola:
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |