konwertery TV SAT
Konwerter satelitarny single MCTV-668
- Zysk anteny: 65
- Złącza: F
- Współczynnik szumów: 0.1
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
12.78 zł / szt
15.72 zł gross
Konwerter satelitarny single Maclean MCTV-668
Wysokiej jakości, uniwersalny konwerter satelitarny Single (LNB) MCTV-668 o współczynniku szumów 0,1dB. Precyzyjne wykonanie i wysokie parametry techniczne przekładają się na mniejszy wpływ warunków atmosferycznych na jakość odbieranego sygnału. Konwerter single Maclean MCTV-668 należy do czołówki na świecie pod względem parametrów i wykonania. Konwerter Single umożliwia niezależne odbieranie sygnału z jednego satelity na 1 tunerze.
Technical Specifications
| Brand | Maclean |
|---|---|
| Zysk anteny | 65 |
| Złącza | F |
| Współczynnik szumów | 0.1 |
| Częstotliwość wejściowa | 11,7~12,75 GHz |
| Rodzaj | Full band (single) |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Weight | 90 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 60 x 115 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |