Konwerter satelitarny quad MCTV-671
- Wymagania środowiskowe:
Zsuwana nakładka zabezpieczająca wtyczki przed warunkami atmosferycznymi
- Zysk anteny: 70
- Rodzaj: Quad
- Full specification
Konwerter satelitarny quad Maclean MCTV-671 High Gain
Nowa, jeszcze lepsza wersja konwertera MCTV-629 cechująca się poprawioną konstrukcją, lepszym działaniem oraz wzmocnieniem wynoszącym aż 70dB przy współczynniku szumów na poziomie 0,1dB.
Konwerter ten jest w pełni kompatybilny z każdym dostępnym na runku dekoderem telewizji satelitarnej. Bez problemów współpracuje z urządzeniami platform takich jak nC+, Polsat jak również każdej innej sieci.
Cztery wyjścia umożliwiają podłączenie do czterech niezależnych odbiorników satelitarnych, np: dwóch dekoderów z podwójną głowicą w celu niezależnego oglądania jednego kanału i nagrywania drugiego lub dekodera z podwójną głowicą oraz dwóch dekoderów dodatkowych, co czyni z niego idealne rozwiązanie dla usługi Multiroom.
Konwerter wyposażony został również w specjalną zsuwaną nakładkę w celu zabezpieczenia wtyczek przed warunkami atmosferycznymi.
| Weight | 280 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 110 x 138 cm |
Technical Specifications
| Brand | Maclean |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Zsuwana nakładka zabezpieczająca wtyczki przed warunkami atmosferycznymi |
| Zysk anteny | 70 |
| Rodzaj | Quad |
| Złącza | F |
| Częstotliwość wejściowa | 10,7~11,7 GHz |
| Współczynnik szumów | 0.1 |
| Częstotliwość wyjściowa | 950~1950 MHz |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |