Konsola 1U Ultra Short Depth WideScreen LCD
- Kontrast statyczny: 1 000:1
- Klawiatura numeryczna: Tak
- Touchpad: Tak
- Full specification
Konsola Ultra Short Depth 1U z panoramicznym ekranem LCD (USB / VGA)
- Ekskluzywne oświetlenie LED - zaprojektowane przez firmę ATEN do oświetlania klawiatury i touchpada, aby zapewnić widoczność w warunkach słabego oświetlenia.
- Zintegrowana konsola LCD KVM z 18,5-calowym ekranem LCD z podświetleniem LED w obudowie z pojedynczą szyną z górnym i dolnym prześwitem zapewniającym płynną pracę w szafie
- 18,5-calowy ekran LCD o rozdzielczości 1366 x 768 przy 60 Hz
- Konsola zewnętrzna obsługuje wejściowe rozdzielczości wideo do 1920 x 1200 przy 60 Hz
CL3100 to kompaktowa konsola LCD KVM z pojedynczą szyną i podświetlanym ekranem LED o przekątnej 18,5 "z wbudowaną klawiaturą i touchpadem. Ma niewielką głębokość montażu, pasuje zarówno do wszystkich 19-calowych szaf jak i w szczególności do płytkich szaf. CL3100 stanowi idealne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić miejsce w specjalnych warunkach, takich jak wnętrze wozu transmisyjnego lub kompaktowe pomieszczenia kontrolne.
CL3100 to dedykowana konsola przesuwna z przodu dla kompatybilnych przełączników KVM VGA. Dla większej wygody użytkownicy mogą zarządzać komputerem z konsoli zewnętrznej. CL3100 posiada port dla zewnętrznej myszy USB na przednim panelu urządzenia, a porty dla drugiej konsoli KVM (klawiatura / mysz USB i monitor VGA) znajdują się na tylnym panelu. CL3100 zawiera również dwa mini-stereofoniczne porty do podłączenia głośników.
Dzięki bogatemu zestawowi funkcji CL3100 został zaprojektowany tak, aby przekraczał wymagania dotyczące optymalizacji wykorzystania miejsca, adaptacyjnego rozmieszczenia i wszechstronności operacyjnej. Jest idealny do zastosowań takich jak mobilne transmisje na żywo w sektorze nadawczym lub w pomieszczeniach kontrolnych o ograniczonej powierzchni w dowolnej branży.
| Weight | 12000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 x 620 x 660 cm |
Technical Specifications
| Brand | ATEN |
|---|---|
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Touchpad | Tak |
| Porty konsoli | 1x Audio 3,5mm minijack Żeński |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 170 |
| Kąt widzenia pionowy | 160 |
| Wymiary |
|
| Waga | 9.07 |
| Pozostałe parametry |
|
| Plamka matrycy | 0.3 |
| Typ matrycy | TFT LCD |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Obudowa | Rack 1U |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 18.5'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |