zrób to sam
Kolorowanka Mandala metaliczna
- Nr katalogowy:
STN8882
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Do malowania/dekorowania
- Full specification
Status: Out of stock
11.99 zł / szt
14.75 zł gross
KOLOROWANKA MANDALA OBRAZY DO MALOWANIA
Zestaw zawiera 9 obrazów z mandalami do kolorowania. Mandale umieszczone są na trzech róznych kolorach tła: białym, czarnym i beżowym. Każda z mandal ozdobiona jest złotą folią metaliczną. Do kolorowania można używać np. markerów akrylowych. Dodatkowo, gotowy obraz można złożyć zgodnie z instrukcją i postawić na szafce lub powieścić na ścianie.
| Weight | 230 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 x 290 x 320 cm |
Technical Specifications
| Brand | Stnux |
|---|---|
| Nr katalogowy | STN8882 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Do malowania/dekorowania |
| Rodzaj | Obrazy |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 32 x 29 x 0,5 cm |
| Akcesoria w zestawie | 9 obrazów |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Złoty |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |