Klocki Youngtimer Collection - Trabant 601 Universal
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 74
- Płeć: Chłopcy
- Full specification
Klocki Youngtimer Collection - Trabant 601 Universal
W 1965 roku Niemiecka Republika Demokratyczna rozpoczęła seryjną produkcję seryjną nowego modelu Trabanta 601 w odmianie kombi, która otrzymała nazwę "Universal". Bagażnik zyskał pojemność 450 litrów a po złożeniu tylnej kanapy aż 1400 litrów.
Auto z klocków COBI zbudowane jest w skali 1:35 i wiernie odwzorowuje prawdziwy model Trabanta 601 "Universal". Posiada ruchome koła, dzięki którym pojazd nie tylko może służyć jako ozdoba każdej motoryzacyjnej kolekcji, ale może służyć również do zabawy nie tylko dla najmłodszych fanów samochodów.
- 74 wysokiej jakości elementy
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
- Czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach
- Klocek z nadrukowanym modelem i nazwą auta
- Model na licencji
| Weight | 125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 170 x 140 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 74 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 24540 |
| Rozmiar zestawu | Mały |
| Wymiary | 10 x 5 x 4 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 17 x 4.5 x 14 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Seria | Youngtimer Collection |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |