konstrukcyjne
Klocki Małych Geniuszy Cegiełki 260 elementów
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy. Przed podaniem dzieck
- Liczba elementów: 260
- Nr katalogowy:
126449
- Full specification
Status: Out of stock
23.50 zł / szt
28.91 zł gross
Klocki Małych Geniuszy Cegiełki 260 elementów
Pozwól dziecku odkryć radość z budowania z zestawem klocków !
Zestaw zawiera 260 elementów, które umożliwiają tworzenie nieskończonych konstrukcji.
Klocki zostały zaprojektowane tak, aby łatwo się ze sobą łączyły, co pozwala na budowanie stabilnych i realistycznych struktur.
Dzieci mogą tworzyć domki, wieże, mosty i wiele innych projektów, rozwijając swoją wyobraźnię przestrzenną i zdolności manualne.
Technical Specifications
| Brand | ASKATO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Liczba elementów | 260 |
| Nr katalogowy | 126449 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 13,5 x 7,5 x 18,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | Klocki Małych Geniuszy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Weight | 270 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 140 x 185 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |