konstrukcyjne
Klocki magnetyczne Transform wheel set 17 elementów
- Liczba elementów: 17
- Nr katalogowy:
005-707019
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
123.00 zł / szt
151.29 zł gross
Klocki magnetyczne Transform wheel set 17 elementów
Magformers to klocki z wbudowanymi silnymi magnesami neodymowymi, które zawsze się przyciągają. Wystarczy zbliżyć do siebie ściankami dwa klocki, a one natychmiast ze sobą się połączą. Za pomocą klocków wzorowanych na kształt figur geometrycznych można zbudować wspaniałe trójwymiarowe budowle. W zabawie można korzystać z dołączonej do zestawu instrukcji lub własnej wyobraźni.
| Weight | 608 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 185 x 260 cm |
Technical Specifications
| Brand | Magformers |
|---|---|
| Liczba elementów | 17 |
| Nr katalogowy | 005-707019 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Magnetyczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 26,2 x 8 x 18,2 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | inne |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |