konstrukcyjne
Klocki magnetyczne 48 elementów
- Liczba elementów: 48
- Nr katalogowy:
005-703016
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
240.00 zł / szt
295.20 zł gross
MAGFORMERS CARNIVAL PLUS to klocki z wbudowanymi silnymi magnesami neodymowymi, które zawsze się przyciągają. Wystarczy zbliżyć do siebie ściankami dwa klocki, a one natychmiast ze sobą się połączą. Za pomocą klocków wzorowanych na kształt figur geometrycznych można zbudować wspaniałe trójwymiarowe budowle. W zabawie można korzystać z dołączonej do zestawu instrukcji lub innych przykładów zamieszczonych na stronie magformersworld lub własnej wyobraźni.
Technical Specifications
| Brand | Magformers |
|---|---|
| Liczba elementów | 48 |
| Nr katalogowy | 005-703016 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Magnetyczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 34 x 8 x 25 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | Creator |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Weight | 960 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 340 x 250 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |