Klocki D-Day Allied Forces
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 35
- Nr katalogowy:
2055
- Full specification
D-Day Allied Forces
Zestaw trzech figurek COBI zawierający przedstawicieli sił Aliantów biorących udział w operacji D-Day (06.06.1944). W zestawie znajduje się żołnierz kanadyjski z karabinem Lee-Enfield. Brytyjski spadochroniarz został wyposażony w pistolet maszynowy Sten. Członkini francuskiego Ruchu Oporu (fr. La Résistance) trzyma w rękach pistolet osobisty oraz granat ręczny. Do każdej figurki dołączono podstawkę. Przy pomocy tego zestawu można zacząć kompletowanie figurek pasujących m.in. do wielkiej kolekcji D-Day 1944 od COBI!
Dzięki różnorodnym zestawom z figurkami szybko zbudujesz swoją klockową armię! Figurki i akcesoria możesz wykorzystać przy budowie scenek i dioram. Sprawdź również inne zestawy z figurkami!
- 35 wysokiej jakości elementów
- wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją
- spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
- 3 figurki z akcesoriami
| Weight | 36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 130 x 100 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 35 |
| Nr katalogowy | 2055 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Mały |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 13 x 3.7 x 10.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Seria | Historical Collection |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |