plastikowe
Klocki City 60205 Tory
- Liczba elementów: 20
- Nr katalogowy:
60205
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 22 in stock
44.76 zł / szt
55.05 zł gross
Podróżuj po całym mieście LEGO City dzięki elastycznym torom!
Wydłuż tory swojego pociągu osobowego dzięki zestawowi LEGO City 60205 Tory. Zestaw, zawierający 8 prostych odcinków torów, 4 zakręty i 8 odcinków elastycznych, doskonale uzupełni zestawy kolejowe LEGO City, które już masz.
- W zestawie fragmenty torów: osiem prostych, cztery łukowate i osiem elastycznych.
- Dodaj elastyczne tory do linii kolejowej LEGO City, by omijać przeszkody i problematyczne kształty.
- Jeszcze więcej zabawy czeka Cię po podłączeniu torów do istniejących zestawów LEGO, takich jak 60197 Pociąg pasażerski.
Technical Specifications
| Brand | LEGO |
|---|---|
| Liczba elementów | 20 |
| Nr katalogowy | 60205 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Mały |
| Marka | City |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 6.1 x 26.2 x 19.1 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Seria | City |
| Oznaczenia |
| Weight | 315 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 190 x 260 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |