Klocki Barkas B1000 Polizei
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 157
- Nr katalogowy:
24596
- Full specification
Klocki Cars Barkas B1000 Polizei
Samochód dostawczy i mikrobus produkowany w latach 19611991 w byłej NRD. Jedyny samochód tej klasy produkowany w Niemczech Wschodnich. Samochody Barkas były eksploatowane głównie w NRD. Wersja mikrobus Polizei została przystosowana do potrzeb policji, zamontowano lapy ostrzegawcze, syreny oraz dokonano modyfikacji wnętrza.
Z zestawu klocków konstrukcyjnych COBI zawierającego aż 157 elementów wybudujesz samochód marki Barkas w wersji policyjnej. Model został wiernie odwzorowany w skali 1:35. W zestawie zrezygnowano całkowicie z naklejek. Klocki zostały pokryte wysokiej jakości nadrukami, które nie ścierają się nawet podczas intensywnej zabawy. Zestaw ma przemyślaną zwartą konstrukcję oraz ruchome koła.
Model z klocków konstrukcyjnych COBI będzie w pokoju dziecięcym nie tylko zabawką, ale również przyczyni się do zainteresowania historią motoryzacji. Z pewnością pomoże rozwinąć zdolności motoryczne dzieci oraz podniesie umiejętności konstrukcyjne. Dla dorosłych fanów klocków będzie to piękny model historycznego pojazdu oraz być może zaczątek przyszłej kolekcji.
- 157 wysokiej jakości elementów,
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją,
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci,
- Wpełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych,
- Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury,
- Czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach,
- Obracające się koła.
| Weight | 231 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 230 x 180 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 157 |
| Nr katalogowy | 24596 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Mały |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23.5 x 5 x 18 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Seria | Youngtimer Collection |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |