klimatyzatory
Klimatyzator przenośny PACF29HPW
- Poziom hałasu: 62
- Czynnik chłodniczy: R290
- Wymiary:
Wymiary jednostki wewnętrznej (WxSxG): 71.8 x 44.2 x 37.3 cm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 8 in stock
1 159.82 zł / szt
1 426.58 zł gross
Cechy wolnostojącego klimatyzatora Whirlpool:
- Klasa wydajności energetycznej A+
- Kolor biały
- Inteligentne kółka w celu łatwego przesuwania klimatyzacji w dowolne miejsce
- Wł./wył. ogrzewania/chłodzenia
- Funkcja 6-ty Zmysł czujnik temperatury automatycznie ocenia temperaturę w pomieszczeniu i stosuje idealne połączenie funkcji roboczych, w celu zapewnienia jak największego komfortu
Technical Specifications
| Brand | Whirlpool |
|---|---|
| Poziom hałasu | 62 |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Wymiary | Wymiary jednostki wewnętrznej (WxSxG): 71.8 x 44.2 x 37.3 cm |
| Waga | 29 |
| Pozostałe parametry |
|
| Video | |
| Funkcje |
|
| Funkcje | Osuszanie |
| Tryb nocny | Tak |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Timer | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Weight | 33600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 420 x 490 x 860 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |