klimatyzatory
Klimatyzator przenośny PACF212COW
- Poziom hałasu: 61
- Czynnik chłodniczy: R290
- Wymiary:
Wymiary jednostki wewnętrznej (WxSxG): 71.8 x 44.2 x 37.3 cm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
1 192.16 zł / szt
1 466.36 zł gross
Cechy wolnostojącego klimatyzatora Whirlpool:
- Wydajność energetyczna klasy A
- Kolor biały
- Inteligentne kółka w celu łatwego przesuwania klimatyzacji w dowolne miejsce.
- Wł./wył. chłodzenia
- Funkcja 6-ty Zmysł czujnik temperatury automatycznie ocenia temperaturę w pomieszczeniu i stosuje idealne połączenie funkcji roboczych, w celu zapewnienia jak największego komfortu.
Technical Specifications
| Brand | Whirlpool |
|---|---|
| Poziom hałasu | 61 |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Wymiary | Wymiary jednostki wewnętrznej (WxSxG): 71.8 x 44.2 x 37.3 cm |
| Waga | 32 |
| Pozostałe parametry |
|
| Video | |
| Funkcje |
|
| Funkcje | Chłodzenie |
| Tryb nocny | Tak |
| Klasa energetyczna | A |
| Timer | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Weight | 36400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 420 x 490 x 860 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |