klawiatury
Klawiatura Vigor GK20 US
- Model:
Vigor GK20
- Podświetlana klawiatura: Tak
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Full specification
Status: Out of stock
111.57 zł / szt
137.23 zł gross
Klawiatura gamingowa MSI Vigor GK20
Technical Specifications
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Vigor GK20 |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 455,2 x 171,3 x 34,3 mm |
| Waga | 1.257 |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 1280 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 470 x 230 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |