Klawiatura standardowa TK101 USB
- Model:
TK101
- Pozostałe parametry:
Długość kabla: 1.5m
Wymiary: 442x152x22mm
Napięcie pracy: 5,0+/-0,25V
Prąd pracy: mniejszy niż 30mA
TEMPERATURA PRACY
Zakres temperatur pracy: 0oC-50oC
Wilgotność otoczenia: 20%~90%
WYMAGANIA SYSTEMOWE
Współpracuje z - Rodzaj: Standard
- Full specification
Wygodna, miła w dotyku, wysokiej jakości przewodowa klawiatura USB. Elegancki wygląd sprawia, że doskonale będzie komponowała się z innymi akcesoriami na biurku. Ergonomiczny kształt i bardzo dobra elastyczność klawiszy zapobiega zmęczeniu dłoni podczas pisania. Litery oraz symbole zostały nadrukowane w najnowszej technologii UV i są pokryte specjalną warstwą ochronną nadającą im wysoką odporność na ścieranie. Wykonana z wysokiej jakości materiałów odpornych na elektryzowanie się. Zabezpieczona przed generowaniem interferencji elektromagnetycznych.
| Weight | 468 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 460 x 165 cm |
Technical Specifications
| Brand | Titanum |
|---|---|
| Model | TK101 |
| Pozostałe parametry | Długość kabla: 1.5m |
| Rodzaj | Standard |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |