Klawiatura multimedialna KB216 biała
- Model:
KB216
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Wymiary:
24.32 x 441.7 x 127.3 mm
- Full specification
Klawiatura multimedialna KB216
Klawiatura przewodowa do codziennych zastosowań w domu i w biurze
Przewodowa klawiatura firmy Dell to wygodne rozwiązanie do codziennego użytku w domu lub firmie. Pełnowymiarowa klawiatura typu chiclet umożliwia szybkie i komfortowe pisanie, doskonale sprawdzając się w codziennych zastosowaniach.
Klawisze multimedialne operacji i poleceń
Wygodne klawisze multimedialne zapewniają łatwy dostęp do takich funkcji, jak odtwarzanie, wstrzymywanie, przewijanie do przodu i do tyłu oraz sterowanie głośnością.
Wygodna konstrukcja na biurko
Niewielka, choć pełnowymiarowa klawiatura przewodowa firmy Dell z klawiszami numerycznymi znakomicie sprawdza się w domu i biurze. Trwała konstrukcja i ciche klawisze zapewniają komfort podczas codziennej pracy na komputerze. Przewodową klawiaturę firmy Dell można również uzupełnić o opcjonalną podpórkę pod nadgarstki (sprzedawaną oddzielnie).
Technical Specifications
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | KB216 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 24.32 x 441.7 x 127.3 mm |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 543 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 x 460 x 30 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |