klawiatury
Klawiatura - Mac Silver USB-C US Layout
- Model:
Mac Silver USB-C US Layout
- Podświetlana klawiatura: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Full specification
Status: Out of stock
238.97 zł / szt
293.93 zł gross
| Weight | 540 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 460 x 150 cm |
Technical Specifications
| Brand | Matias |
|---|---|
| Model | Mac Silver USB-C US Layout |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Wymiary | 441 x 116 x 19 mm |
| Waga | 455 |
| Rodzaj | Standard |
| Długość przewodu | 150 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | USB-C |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |