klawiatury
Klawiatura KR-92 USB
- Model:
KR-92
- Rodzaj: Standard
- Długość przewodu: 1.5
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
42.00 zł / szt
51.66 zł gross
Klawiatura KR-92 USB
- Klasyczna klawiatura w ofercie A4Techa ze złączem USB. Elegancki i ultra-płaski design oraz zaokrąglone wygodne klawisze to główne cechy tego produktu
- Otwory spustowe chronią klawiaturę przed zgubnymi skutkami zalania
- Regulowane pochylenie klawiatury
- Lepsza wydajność i trwałość kalwisza "spacji" poprzez użycie systemu podówjnych śrub, sprężyn oraz drążka
| Weight | 680 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 175 x 475 cm |
Technical Specifications
| Brand | A4 Tech |
|---|---|
| Model | KR-92 |
| Rodzaj | Standard |
| Długość przewodu | 1.5 |
| Unboxing | |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |