klawiatury
Klawiatura Forge GK320 RED US
- Model:
FORGE GK320
- Podświetlana klawiatura: Tak
- Układ klawiatury: QWERTY
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
122.86 zł / szt
151.12 zł gross
Klawiatura Forge GK320 RED US
- MECHANICZNE PRZEŁĄCZNIKI KLAWIATUROWE RED - przełączniki mechaniczne charakteryzują się liniowym profilem i precyzyjnym wyczuciem każdego naciśnięcia klawisza.
- KLAWIATURA Z MOŻLIWOŚCIĄ WYMIANY PRZEŁĄCZNIKÓW PODCZAS PRACY - konfigurowalna konstrukcja klawiatury pozwala na wymianę przełączników mechanicznych bez potrzeby ich lutowania.
- MAGNETYCZNIE MOCOWANA OSŁONA - zdejmowana, mocowana magnetycznie górna osłona klawiszy jest jednocześnie metalowym wykończeniem wierzchu klawiatury i pozwala na spersonalizowanie jej wyglądu.
- DEDYKOWANE POKRĘTŁO GŁOŚNOŚCI - reguluj siłę głosu za pomocą płynnie działającego, czułego pokrętła głośności.
- KLAWIATUROWE SKRÓTY SZYBKIEGO DOSTĘPU - łatwe sterowanie oświetleniem RGB, odtwarzaniem multimediów i funkcjami systemu za pomocą klawiaturowych skrótów szybkiego dostępu.
- KLAWISZE MAKRO - automatyzacja makr za pomocą jednego naciśnięcia klawisza pozwala na szybkie wydawanie poleceń i korzystanie ze skrótów realizujących konkretne zadania podczas wykonywania pracy.
- PODŚWIETLENIE RGB LED - rozjaśnij swój nastrój, wykorzystując podczas gry predefiniowane efekty świetlne.
Technical Specifications
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | FORGE GK320 |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | Angielski (US) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymiary | 37 x 134 x 441 mm |
| Waga | 0.978 |
| Rodzaj | Mechaniczna |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 1.6 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 1209 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 480 x 190 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |