Klawiatura ACK-595C+ (US) PS/2+USB, US layout
- Model:
ACK-595C+
- Wymiary:
291 x 29 x 154 mm
- Rodzaj: Mini
- Full specification
ACK-595C+ (US) PS/2+USB, US layout
ACK-595C+ jest mini klawiaturą o płaskiej konstrukcji i kompaktowych wymiarach. Posiada pełną funkcjonalność pełnowymiarowej klawiatury, ponieważ posiada wbudowaną klawiaturę numeryczną. Sprawdzona technologia membranowa typu Soft-Touch zapewnia wyjątkowo cichą prace oraz sprawia, że klawisz jest bardzo dobrze wyczuwalny - zawsze wiesz, kiedy został naciśnięty. Dzięki cicehj technologii, możesz pracować z klawiaturą w każdej sytuacji, a nikt nie będzie słyszał wydawanych przez nią dźwięków klawiszy. Klawiatura jest ultra mobilna, przez co nadaje się do pracy praktycznie wszędzie. Idealnie sprawdzi się w recepcji oraz w miejscach, gdzie liczy się każdy centymetr biurka.
| Weight | 800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 350 x 210 x 300 cm |
Technical Specifications
| Brand | KEYSONIC |
|---|---|
| Model | ACK-595C+ |
| Wymiary | 291 x 29 x 154 mm |
| Rodzaj | Mini |
| Unboxing | |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |