klawiatury
Klawiatura 320K (Halley) 9SR37AA
- Model:
320K
- Podświetlana klawiatura: Nie
- Rodzaj: Standard
- Full specification
Status: Out of stock
77.13 zł / szt
94.87 zł gross
Technical Specifications
| Brand | HP Inc. |
|---|---|
| Model | 320K |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Rodzaj | Standard |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 640 kg |
|---|---|
| Dimensions | 155 x 350 x 442 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |