etui/torby
Kieszeń BASE XX 10-11.6 czarna
- Wymiary:
320 x 220 x 25 mm
- Waga: 90
- Materiał: Poliuretan
- Full specification
Status: Out of stock
32.06 zł / szt
39.43 zł gross
Technical Specifications
| Brand | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 320 x 220 x 25 mm |
| Waga | 90 |
| Materiał | Poliuretan |
| Typ | etui - wsuwane |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 10'' |
| Kolor | czarny |
| Weight | 115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 340 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |