głośniki samochodowe
KFC-S1356
- Moc: 260
- Średnica: 130
- Pasmo przenoszenia (min.): 45
- Full specification
Status: Out of stock
72.99 zł / szt
89.78 zł gross
| Weight | 860 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 x 160 x 270 cm |
Technical Specifications
| Brand | Kenwood |
|---|---|
| Moc | 260 |
| Średnica | 130 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 45 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 |
| Rodzaj | Głośniki |
| Liczba głośników w zestawie | 2 |
| Masa magnesu | 160 |
| Wymiary | 130 x 47.6 x 43.5 mm |
| Waga | 0.87 |
| Pozostałe parametry | - Polipropylenowa membrana |
| Akcesoria w zestawie | - Nakrętki x8 |
| Impedancja | 4 |
| Stosunek sygnału do szumu | 89 |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | 2-drożne |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |