karty
Karty NBA 2024 Zestaw startowy
- Nr katalogowy:
048-11746
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Sportowe
- Full specification
Status: Out of stock
38.04 zł / szt
46.79 zł gross
Karty NBA 2024 Zestaw startowy
Nowa kolekcja Top Class dedykowana NBA! Wszystkie 30 drużyn NBA w jednej, wyjątkowej kolekcji. Całość składa się z 135 kart podstawowych, 135 kart specjalnych oraz 40 kart PARALLEL, łącznie 310 kart.
Technical Specifications
| Brand | Panini Kolekcja |
|---|---|
| Nr katalogowy | 048-11746 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Sportowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 28,5 x 42 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Oznaczenia |
| Weight | 350 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 260 x 400 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |