karty
Karty NBA 2024 Puszka kolekcjonera
- Nr katalogowy:
048-11845
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Sportowe
- Full specification
Status: Out of stock
44.38 zł / szt
54.59 zł gross
Karty NBA 2024 Puszka kolekcjonera
Nowa kolekcja Top Class dedykowana NBA! Wszystkie 30 drużyn NBA w jednej, wyjątkowej kolekcji. Całość składa się z 135 kart podstawowych, 135 kart specjalnych oraz 40 kart PARALLEL, łącznie 310 kart.
Technical Specifications
| Brand | Panini Kolekcja |
|---|---|
| Nr katalogowy | 048-11845 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Sportowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 16,5 x 9,2 x 7,2 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Oznaczenia |
| Weight | 310 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 110 x 175 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |