Karty Mega Evolution - Chaos Rising - Booster Display (36 sztuk)
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
10-10407-101
- Min. liczba graczy: 1
- Full specification
Pokémon TCG: Mega Evolution - Chaos Rising - Booster Display (36)
Gdy Mega Floette ex rozpoczyna swój siejący zamęt atak, normalny zgiełk miasta zamienia się w chaos i dewastację! Pełen odwagi i determinacji Mega Greninja ex gromadzi inne potężne Mega Evolution Pokémon ex, w tym Mega Pyroar ex oraz Mega Dragalge ex, aby powstrzymać narastające zagrożenie.
Kiedy zapada noc, niebezpieczeństwo rozkwita w dodatku Pokémon TCG: Mega Evolution - Chaos Rising.
Powiększ swoją kolekcję dzięki Pokémon TCG: Mega Evolution - Chaos Rising - Booster Display (36), który zawiera 36 sztuk Pokémon TCG: Mega Evolution - Chaos Rising - Booster.
Cena za display zawierający 36 boosterów.
Technical Specifications
| Brand | Pokemon TCG |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 10-10407-101 |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | Nie dotyczy |
| Marka | Pokemon |
| Rodzaj | Kolekcjonerskie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 7.5 x 12.5 x 13.5 cm |
| Akcesoria w zestawie | 36 x Pokémon TCG: Mega Evolution - Chaos Rising - Booster |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Wersja językowa | Angielska |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Oznaczenia |
| Weight | 849 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 x 135 x 125 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier AB | 5.00 zł | 10.00 zł |
| Paczkomat InPost (AB) | Free | Free |
| DPD Pickup (AB) | Free | Free |