PCI
Karta sieciowa PE25 2.5 Gb PCI-E
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura robocza: -10 -60 C
- Wilgotność względna: 10%-90% (bez kondensacji)
- Temperatura przechowywania: -20 -70 C
- Wilgotność względna: 5%-90% (bez kondensacji)
- Pasmo: Nie dotyczy
- Liczba anten : Nie dotyczy
- Full specification
Status: Out of stock
35.12 zł / szt
43.20 zł gross
PE25 Karta sieciowa 2.5 Gb/s PCI Express
- Prędkość do 2,5 Gb/s
- Obsługa technologii Wake-On-LAN i RealWow
- Wsporniki niskoprofilowe i o pełnej wysokości
- Windows 10/8.1/8/7, Windows Servers 2003/2008/2012, and Linux
Technical Specifications
| Brand | Cudy |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pasmo | Nie dotyczy |
| Liczba anten | Nie dotyczy |
| Antena | Nie dotyczy |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Standardy | 802.3bz |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Wymiary | 71.5 x 50 x 1.6 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Chipset | RTL8125 |
| Interfejs | PCIe |
| Typ | LAN |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Weight | 151 kg |
|---|---|
| Dimensions | 131 x 43 x 159 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |