USB
Karta Sieciowa AC 1200 USB 3.0
- Antena: Nie dotyczy
- Liczba anten : Brak
- Pasmo: 5 GHz
- Full specification
Status: Out of stock
147.68 zł / szt
181.65 zł gross
| Weight | 255 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 140 x 170 cm |
Technical Specifications
| Brand | Netgear |
|---|---|
| Antena | Nie dotyczy |
| Liczba anten | Brak |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Wymiary | 93 mm x 14,45 mm x 31,4 mm |
| Waga | 90 |
| Interfejs | USB |
| Typ | WiFi |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |