karty pamięci
Karta pamięci microSDXC 512GB V30
- Pojemność pamięci flash: 512
- Wymiary:
11 x 15 x 1 mm
- Waga: 0.3
- Full specification
Status: Out of stock
121.65 zł / szt
149.63 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Patriot |
|---|---|
| Pojemność pamięci flash | 512 |
| Wymiary | 11 x 15 x 1 mm |
| Waga | 0.3 |
| Prędkość odczytu | 100 |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Klasa pamięci | Class10 |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Adapter | Nie |
| Czytnik USB | Nie |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 x 100 x 132 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |