karty pamięci
Karta microSDXC 512GB Express 800/600MB/s Nintendo Switch 2
- Pojemność pamięci flash: 512
- Wymiary:
1 x 11 x 15 mm
- Waga: 0.3
- Full specification
Status: Out of stock
373.66 zł / szt
459.60 zł gross
Karta microSDXC 512GB Express 800/600MB/s Nintendo Switch 2
Dostarczająć wydajność klasy SSD w kompaktowym formacie microSD, karta EP Express z łatwością zasila smartfony, urządzenia VR, drony, aparaty i konsole do gier nowej generacji.
Technical Specifications
| Brand | Patriot |
|---|---|
| Pojemność pamięci flash | 512 |
| Wymiary | 1 x 11 x 15 mm |
| Waga | 0.3 |
| Prędkość zapisu | 600 |
| Prędkość odczytu | 800 |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Klasa pamięci | Class10 |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Adapter | Nie |
| Czytnik USB | Nie |
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 x 100 x 130 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |