nVidia/AMD/Intel
Karta graficzna GeForce RTX 5070 OC
- Model:
GeForce RTX 5070
- Rdzenie CUDA: 6144
- Taktowanie rdzenia (Boost): 2610
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
2 873.36 zł / szt
3 534.23 zł gross
Karta graficzna GeForce RTX 5070 OC TUF-RTX5070-O12G-GAMING
GRAJ W STYLU TUF. Urządzenie stworzone pod kątem wytrzymałości
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070
Architektura NVIDIA Blackwell została udoskonalona dzięki ulepszonemu chłodzeniu i zasilaniu, a ponadto zastosowano wytrzymałe wzmocnienia gwarantujące wyjątkową trwałość. Przeładuj wirtualną broń i zdominuj gamingowe pole bitwy z kartą TUF Gaming GeForce RTX 5070, która została zaprojektowana pod kątem pracy w najtrudniejszych warunkach i zapewniania niezrównanej wydajności.
Technical Specifications
| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | GeForce RTX 5070 |
| Rdzenie CUDA | 6144 |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2610 |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wydajność AI (TOPs) | 1026 |
| Chipset | GeForce RTX 5070 |
| Wymiary | 62,5 x 140 x 329 mm |
| Wielkość pamięci VRAM | 12 |
| Taktowanie rdzenia | 2640 |
| Taktowanie pamięci | 28 |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Szyna pamięci | 192-bitowa |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Wersja | Box |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Oznaczenia |
| Weight | 1950 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 420 x 230 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |