karty dźwiękowe
Karta dzwiekowa Virtus SC-USB-01
- Złącza: 1x 3,5mm minijack Mikrofon
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Wymiary:
52 x 23 x 12 mm
- Full specification
Status: Out of stock
13.00 zł / szt
15.99 zł gross
Karta dzwiekowa Virtus SC-USB-01
Ten łatwy do zainstalowania adapter dźwięku USB zapewnia dodatkową kartę dźwiękową do komputera lub laptopa. Wystarczy podłączyć adapter do dowolnego wolnego portu USB, podłączyć do niego zestaw słuchawkowy lub głośnik i cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem.
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Złącza | 1x 3,5mm minijack Mikrofon |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 52 x 23 x 12 mm |
| Waga | 8 |
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 100 x 120 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |