kamery
Kamera UVC 30 Content Camera 4K USB
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Wymiary:
59 mm x średnica 45 mm
- Pozostałe parametry:
- ePTZ
- 3 x zoom cyfrowy
- Pole widzenia kamery 120
- Balans bieli ATW/Auto/Manual
- Full specification
Status: Out of stock
982.65 zł / szt
1 208.66 zł gross
Yealink UVC30 Room to wysokiej jakości kamera USB przeznaczona do małych sal konferencyjnych i huddle room. Oferuje ostry, wyrazisty obraz i dokładne odwzorowanie kolorów w rozdzielczości Ultra HD 4K przy dużej liczbie klatek na sekundę. Szerokie pole widzenia sprawia, że wszyscy siedzący przy stole uczestnicy spotkania są dobrze widoczni. W oparciu o wykrywanie twarzy kamera obsługuje funkcję automatycznego kadrowania, aby zapewnić znacznie bardziej inteligentne wrażenia podczas spotkań. Dzięki elastycznemu klipsowi UVC30 Room pozwala na wiele opcji montażu.
- Detekcja twarzy
- Automatyczne kadrowanie
- Wsparcie dla Windows Hello
- Wiele opcji montażu (na monitorze, pod monitorem, na ścianie)
| Weight | 1101 kg |
|---|---|
| Dimensions | 660 x 175 x 750 cm |
Technical Specifications
| Brand | Yealink |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Wymiary | 59 mm x średnica 45 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Matryca | 1/2.5 CMOS, 8.51M pikseli |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB 2.0 o długości 3m |
| Dołączone oprogramowanie | Kompatybilna z Windows7, Windows10, Mac OS 10.10 lub wyższym |
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Cechy i funkcje | powiększenie cyfrowe |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |