Kamera Smart Camera C302
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Wymagania środowiskowe:
Temperatura pracy: -10°C - 40°C
- Złącza: microSD
- Full specification
Xiaomi Smart Camera C302
3 Megapiksele
Dzięki rozdzielczości 3MP (2304×1296) obraz jest bardziej szczegółowy.
Fizyczna osłona obiektywu, ochrona prywatności u źródła
Obiektyw kamery można ukryć, przesuwając go w górę do wnętrza obudowy, zapewniając fizyczne zasłonięcie, bezpieczeństwo i spokój.
Pełny kolor w słabym świetle
Gdy oświetlenie jest słabe, nadal można zobaczyć obraz w kolorze.
Dwukierunkowy interkom
Możliwe są dwukierunkowe rozmowy głosowe w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz rozmawiać z rodziną w dowolnym momencie, nawet gdy jesteś daleko.
2.4GHz Wi-Fi 6
Zaawansowany, inteligentny układ 2.4GHz Wi-Fi 6 może znacznie wzmocnić siłę i zasięg sygnału, zapewniając płynny podgląd obrazów w wysokiej rozdzielczości podczas odtwarzania.
Pełna panorama
Kamera bezpieczeństwa może obracać głowicę o 360° w poziomie i 106,7° w pionie.
Lokalne wykrywanie i śledzenie ludzi oraz zwierząt domowych
Gdy wykryta zostanie osoba lub zwierzę domowe, na smartfon zostanie wysłane powiadomienie, a aktywność wykrytej osoby lub zwierzęcia w Twoim domu będzie śledzona i rejestrowana.
Lokalne wykrywanie płaczu dziecka i wirtualne ogrodzenie
Obsługuje lokalne wykrywanie płaczu dziecka oraz ustawianie obszarów ogrodzenia. Gdy dziecko zapłacze lub opuści/wejdzie do wyznaczonego obszaru, na telefon zostanie wysłane powiadomienie.
| Weight | 360 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 x 90 x 160 cm |
Technical Specifications
| Brand | XIAOMI |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy: -10°C - 40°C |
| Złącza | microSD |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Standardy | 802.11ax |
| Typ kamery | Kompaktowa |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Wymiary | 78 x 76 x 115 mm |
| Zasilanie | Wejście: 5V-1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 2304 x 1296 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |