kamery bezprzewodowe
Kamera Smart Camera C300 Dual
- Wymagania środowiskowe:
Zakres temperatur -10°C ~ 40°C
- Komunikacja bezprzewodowa: 2,4 GHz
- Standardy: 802.11a
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 25 in stock
181.39 zł / szt
223.11 zł gross
Xiaomi Smart Camera C300 Dual składa się z dwóch kamer - statycznej oraz obrotowej. Bezprzewodową łączność zapewnia moduł Wi-Fi oraz Bluetooth 5.3. Nagrania z kamery możemy zapisać na karcie pamięci MicroSD o maksymalnej pojemności 256GB.
| Weight | 520 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 x 93 x 220 cm |
Technical Specifications
| Brand | XIAOMI |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Zakres temperatur -10°C ~ 40°C |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11a |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Typ kamery | Panoramiczna |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Kąt widzenia poziomy | 360 |
| Kąt widzenia pionowy | 108 |
| Wymiary | Wysokość 126 x szerokość 78 x grubość 78 mm |
| Waga | 384 |
| Pozostałe parametry | Obsługa kart micro SD |
| Zasilanie | Napięcie 5V / 2A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne | Dwie kamery - statyczna oraz obrotowa |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 2304 x 1296 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |